نمایشگاه صنعت خودرو آلمان 2019

نمایشگاه صنعت خودرو

نمایشگاه صنعت خودرو آلمان 2019

نمایشگاه صنعت خودرو آلمان 2019

اتومبیل‌های مسافری، وسایل نقلیه ویژه موتور، وسایل نقلیه موتوری با دو یا سه چرخ، آ‌ی‌تی خودرو، قطعات و لوازم جانبی، تریلر، اتومبیل‌های مدل، محصولات مورد استفاده برای عمل، مراقبت، تعمیر و نگهداری و تعمیر وسایل نقلیه موتوری، ادبیات حرفه‌ای و نشریات سازمان‌ها و شرکت‌های مرتبط با جاده، موتور، مهندسی خودرو، ترافیک و وسایل نقلیه، موتور، کسب و کار حمل و نقل، لباس‌های محافظ، میزان‌سازی کامپیوتری، خدمات، درایو تست

درباره نمایشگاه صنعت خودرو فرانکفورت

نمایشگاه صنعت خودرو آلمان 2019

نمایشگاه صنعت خودرو فرانکفورت که هر ساله در اواخر شهریور در شهر فرانکفورت آلمان برگذار میشود علاقه مندان بسیاری را به خود جذب کرده است. در دهه نود میلادی این نمایشگاه به دو بخش خدرو های تجاری و حمل و نقل تقسیم شده است. نمایشگاه صنعت خودرو فرانکفورت در تمامی زمینه های صنعت خودرو , خودرو های سنگین و حمل و نقل شهری و … فعالیت دارد که اهمیت آن را بیشتر کرده است.

مشخصات نمایشگاه صنعت خودرو فرانکفورت

نمایشگاه صنعت خودرو آلمان 2019

تاریخ : 21 الی 31 شهریور 1398

زمان: 8 صبح الی 6 عصر

مکان: آلمان , فرانکفورت, مرکز همایش های

بخش های مختلف نمایشگاه صنعت خودرو فرانکفورت

نمایشگاه صنعت خودرو آلمان 2019

ماشین سنگین
اتوبوس
وسایل موتوری
تریلی و کشنده ها
تجهیزات و لوازم خدرو
پشتیبانی حمل و نقل
قطعات و لوازم جانبی
تجهیزات تعمیر و نگهداری محصولات
نشریات مختلف
شرکت های مربوط به حمل و نقل
خودروهای برقی
چرا نمایشگاه صنعت خودرو فرانکفورت ؟

نمایشگاه صنعت خودرو آلمان 2019

درنمایشگاه خودرو فرانکفورت بسیاری از متخصصین این حوزه شرکت کرد اند که بر اهمیت این نمایشگاه افزوده شده است.این نمایشگاه با شعار تحرکی جدید در دنیا به دنبال ایده ها و خلاقیت های جدید در دنیای حمل نقل است که جذابیت بسیاری به نمایشگاه صنعت خودرو فرانکفورت بخشیده است. در دوره قبل چیزی در حدود 2066 غرفه دار شرکت کردن که ماحصل آنها رو نمایی از بیش از 320 محصول خلاقانه و جدید در حوزه حمل و نقل و تحرک بوده که اهمیت نمایشگاه صنعت خودرو فرانکفورت را چندین برابر کرده است. غرفه داران در این نمایشگاه از 45کشور جهان شرکت کرده بودند که چیزی در حدود 250,000 نفر بازدید کننده داشته است. در نمایشگاه صنعت خودرو فرانکفورت 1944 خبر نگار از 58 کشور جهان حظور داشتند که جزئیات و خبر های مربوط به این رویداد بزرگ را پوشش میدهند.با اضافه شدن بخش نوآوری در نمایشگاه صنعت خودرو فرانکفورت جذابیت بیشتری به این نمایشگاه افزوده شده است زیرا که اصحاب فعال در حوزه حمل و نقل از این نوآوری ها الهامات و محصولات خود را بهبود میبخشند. از دیگر اهمیت های نمایشگاه صنعت خودرو فرانکفورت حظور خودروسازان صاحب سبک آلمان و دیگر کشور ها است که باعث پربازدید تر شدن این نمایشگاه شده است. نمایشگاه صنعت خودرو فرانکفورت توصیه شده از طرف تمامی فعالان و صنعتگران حوزه حمل و نقل میباشد. برای شرکت در نمایشگاه صنعت خودرو فرانکفورت همین حالا اقدام کنید.

تاریخ شروع:
پنجشنبه 98/06/21 (09/12/2019)
تاریخ پایان:
یکشنبه 98/06/31 (09/22/2019)
نوع نمایشگاه:
بین المللی

نمایشگاه صنعت خودرو آلمان 2019

 

تماس با ما

02157604

جزئیات تور

 • قیمت: 850 یورو +هزینه پرواز
 • مدت: 5روزه
 • خدمات تور: مدارک
  * گذر نامه متقاضی با 7 ماه اعتبار

  * مدارک شغلی مرتبط و معتبر

  * شناسنامه متقاضی و همسر

  * مدارک مالی و ملکی معتبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *