تور فستیوال جم (گرجستان)

فستیوال جم فست گرجستان چی هست اصلا؟؟؟؟!

خفن ترین فستیوال جم فست که تو یک شهرنقلی به اسم آناکلیا و تو کشور گرجستان برگزار می شه. اشتباه نکنین منظور تورلند از شهر کوچیک یه جای دور افتاده و بی امکانات نیست. آناکلیا در کنار دریای بسیار زیبای اژه قرار داده و یه جای شیک و خیلی مناسب برای سفره. اینم یه عکس از آناکلیا …

 

زیاااااد واضح نیست؟؟؟؟ بزار با چند تا عکس دیگه ادامه بدیم پس….

 

درسته اینجا همین بقله… همین گرجستانه،،،، اگه تا الان فکر می کردید گرجستان یک کشور مسخرس مطمئنا از همین لحظه نظرتون عوض میشه و مقصدتونو برای تفریح به این کشور تغییر میدین… بزار یه چندتا عکس از این فستیوال ببینیم بعد تا دیر نشده بریم سراغ اصل مطلب یعنی جزئیات تور جم فست مااااا………

 

 

بههههه بهههههههه

 

 

خوووووب حالا میریم سرغ اصل مطلب یعنی جزئیات تور فستیوال جم (گرجستان)

بحث شیرین قیمت. هزینه شرکت تو فستیوال جم (gem fest) واقعا مناسبه و قابل پرداخت. برای اینکه در تمام طول یک ماهه فستیوال بتونین به هر اجرایی که دلتون می خواد سر بزنین و کلی تفریحات مجانی دیگه که البته اقعا به صرفه اس..

فستیوال جم گرجستان برای سال سوم برگزار می شه و از تاریخ ۲۳ تیر تا ۲۳ مرداد ادامه پیدا می کنه. تو این مدت هوای آناکلیا گرم و دلچسبه و بین 16 درجه سانتیگراد در زمان های سرد روز و 24 درجه درجه سانتیگراد در زمان های گرم روز متغیره. یه ماه زمان زیادی اه نه ؟ خب قرار نیست یه ماهش رو شرکت کنید. شاید یه هفته کفایت کنه.

قیمت؟؟؟؟

قیمت های این تور شمارو حتما شگفت زده می کنه. که از این قراره…..

MULTIPASS TICKET

سه روزه

50$

یک هفته

70$

یک ماهه

200$

———————————

VIP TICKET

ورودی مجزا
دسترسی نامحدود به همه برنامه های فستیوال
نوشیدنی مجانی موقع ورود
هدایای ویژه موقع ورود
دسترسی به جایگاه وی ای پی روی استیج اصلی که دارای بار و محل نشستن است
دسترسی به بخش اختصاصی در پارک آبی که دارای بار است

یک ماهه
800$

 

———————————

چطوری باید به فستیوال جم گرجستان بریم؟؟؟؟

برای این که از این فستیوال خیلی باحال و تمام برنامه های جنبی استفاده کنیم باید خودمون رو به آناکلیا برسونیم. اما چه جوری؟ راه اول : تور بخریم و دیگه به هیچی فکر نکنیم. این راه بی دردسر ترین راه ممکنه. آژانس های مختلف با قیمت های مختلف تور فستیوال جم گرجستان رو برگزار می کنن. تورهایی که زمینی یا هوایی هستن. اکثر این تورها به جز بردن شما به فستیوال ، یه روز هم شما رو تو باتومی –که یه شهر ساحلی توریستی اه و به آناکلیا نزدیکه – می چرخونن. برای اطلاع از تور فستیوال جم گرجستان با گشتاگشت 57604-021 تماس بگیرید.

 

 

جزئیات تور

  • مدت: از تاریخ ۲۳ تیر تا ۲۳ مرداد
  • تاریخ برگزاری : 1397/04/10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *