گلف در جزایر قناری

در تنریف همه چیز مهیاست تا از این ورزش لذت ببرید، اینجا جزیره گلف است. آب و هوای معتدل و مناسب در تمام طول سال این امکان را به شما میدهد که در زمستان و تابستان در تنریف همیشه بهار از این ورزش لذت ببرید؛

8 نقطه آموزشی در شمال و جنوب جزیره به این منظور وجود دارد. امکان انتخاب دوره های آموزشی بیشتر خواهد شد اگر “تسینا گلف” نیز به این مجموعه اضافه شود، بهشتی که مملو از گیاهان موجود در جزیره همسایه  است که با کششی سریع السیر تنها نیم ساعت تا تنریف فاصله دارد.

دوره های آموزش گلف جزیره در محل برگزاری مسابقات بین المللی استاندارد دایر میگردد. در شمال 2 جزیره محل برای آموزش وجود دارد، “بوئنا ویستا  گلف” یک کلوب خصوصی گلف با فضای متمایز انگلیسی به نام “رییل کلوب”.  بقیه دوره ها در جنوب جزیره می باشد، جایی که به نظر می رسد روی موجهای اقیانوس در حال بازی هستید.

دوره های گلف در جنوب شامل 2 تشکیلات است، “گلف لاس آمریکاس”  که به حفظ محیط سنتی منطقه پای بند بوده و “آباما” که منطقه مجلل، باشکوه و مدرن را برای بازیکنان این ورزش تدارک دیده است. این جزیره دارای تعدادی هتل های درجه یک و با سرویس های خاص برای بازیکنان گلف می باشد.

به خاطر داشته باشید که زمین های سرسبز گلف در طول تابستان ارزان تر می باشند.

لالاگونا

شهر باستانی لا لاگونا در ناحیه ی شمالی جزیره ی تنریف واقع شده است. لا لاگونا از شهر های پر جمعیت مجمع الجزایر قناری محسوب میشود و به دلیل وجود بناهای تاریخی متعدد در این شهر در سال 1999 به عنوان میراث جهانی یونسکو ثبت شده است. خیابانها، بناها، کاخها و ساختمانهای لا لا گونا بخاطر پیشینه ی تاریخیشان استثنایی میباشند. این شهر دانشگاهی مثالی بارز از حراست و احترام به گذشته است. روزها لا لاگونا با داشتن  تعداد بیشماری مغازه ی کوچک بهشت خریداران است. در شب هم شما به خاطر وجود رستوران های شبانه انتخاب های زیادی دارید.

در “مونته د لاس مرسدس” طبیعت زنده است و جنگلهای پوشیده از درختان بو و کاج است. همچنین استشمام هوای تازه در یکی از پارکها و میدان های سحرآمیز و یا چشیدن غذاهای مختلف محلی در رستوران های کوچک آن لذت بخش است. قدم زدن در این خیابانها همانند بازگشت به زمان گذشته است. بیش از 600 ساختمان با معماری مودژار که تلفیقی از معماری اسپانیولی و موریش می باشد و یا نمونه هایی از تبادل فرهنگی بین اروپا و امریکای جنوبی، لالاگونا  را به شهری بی نظیر و ویژه مبدل ساخته است. به این شهر تاریخی سفر کنید و به کشف ناشناخته ها بپردازید.

غواصی و ماهیگیری در جزایر قناری

جزیره حقیقتا دارای بستر زیبا و رنگارنگی در هر دو منطقه شمال و جنوب است. بیش از 500 گونه زندگی دریایی در آن وجود دارد. یک شبکه گسترده از مراکز غواصی در جزیره وجود داردکه میتوان از آن لوازم مورد نیاز و ایمن برای غواصی را خرید یا اجاره نمود و همچنین مربیان ماهری که سطوح مبتدی و پیشرفته در روز و شب را آموزش میدهند، مشغول به کار هستند. غارها و تونل های آتشفشانی که طول آنها بیش از 50 متر میرسد، کشتی های شکسته مانند “کندسیتو” که یک چهارم قرن پیش سواحل “لوس کریستیانوس” را بلعید، این وضوح و شفافیت آب را سبب شده است.

بستر دریای اطراف تنریف به طور شگفت انگیزی غنی و متنوع است. زندگی دریایی و رنگ های آن خیره کننده اند. سفرهای ماهیگیری و قایق های کرایه ای از بندر تا قلب اقیانوس اطلس بسیار جذاب و دیدنی است. در جنوب گونه های متخلف ماهی نظیر:  ماهی تن، شمشیر ماهی، طوطی ماهی، وجود دارد. اگرچه، معروفترین آن نیزه ماهی آبی با بیش از 650 کیلوگرم وزن است.

سواحل و اسکله های بسیاری که برای موج سواری مناسب هستند در جزیره ی تنریف وجود دارند. کمیت و کیفیت امواج، دمای دریا و مهمان نوازی موج سواران بومی بهترین دلیلی است که می توان خود را در دریا آزمود. نقاطی از جزیره است که شرایط وزش باد برای انجام موج سواری بادبانی در تمامی سال ایده آل است. این موقعیت در نقاط مختلفی نظیر دره مِدانو یافت میشود و آنجا را مکانی جذاب برای افرادی که برای موج سواری به این منطقه سفر کرده اند تبدیل کرده است. فشار باد در این ناحیه اغلب 6 تا 7 برابر میشود. در مِدونا یک انبار از تخته موج و تعمیرگاه و حتی کارگاه ساخت تخته و بادبان به خوبی فروشگاه های مخصوص موج سواری وجود دارد.
موج سواری با کایت، ورزشی است که نیاز به قدرت زیاد، باد و امواج دارد. تنریف بهترین مکان ممکن برای تمرین است. برای لذت بردن از موج سواری با کایت که نوعی موج سواری با قدرت محرک کایت است سواحل لوس بالوس و لا تخیتا از بهترین ها میباشند. شرایط استثنایی آنها در طول سال سبب شده که مسابقات بین المللی در این مکان برگزار گردد. چرا شما یک دوره از آن را امتحان نمیکنید؟

نقشه گوگل

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *